צו ירושה באנגליה

נוסד בישראל בשנת 1975

צור קשר

פנה בדוא"ל

קבלת צו ירושה באנגליה

כאשר אדם נפטר ללא צוואה חוקית תקפה, חוקי הירושה על פי דין הם שיקבעו מי יירש את העיזבון של הנפטר. זה יכול להפוך את תהליך העיזבונות למורכב ומסובך יותר בהשוואה למצב בו יש צוואה.

חוקי הירושה על פי דין אינם תמיד מחלקים את העיזבון באופן בו הנפטר היה מעוניין. סדר הירושה הקבוע מעדיף קרובי משפחה ובני זוג. זה מדגיש את חשיבות קיומה של צוואה כדי להבטיח שרצונותיך ימומשו.

באנגליה קיים חוק המסדיר זכויות של אנשים שהיו תלויים כלכליות במנוח ושאינם יורשיו, ומאפשר קבלת סכומי כסף או קצבאות לתלויים בנסיבות מסויימות.

בהיעדר צוואה הממנה מנהלי עיזבון, בן המשפחה הקרוב ביותר יצטרך לזהות את המנהל המתאים לעיזבון. זיהוי היורשים החוקיים הופך למורכב יותר, מכיוון שעץ המשפחה חייב להיות מתועד באופן ברור ומוכח. מנהלי עיזבונות עלולים לשאת באחריות אישית על הפסדים הנובעים מכל הפרה של חובתם, גם אם לא מכוונת.

תשומת לב כי באנגליה קיים חוק מיוחד המסדיר מתווה משפטי לפניה לבית המשפט על ידי תלויים וקרובי משפחה מנושלים. לחץ כאן על מנת לקרוא עוד.

ההבדל בין אישור מינוי מנהל עיזבון לאישור צו קיום צוואה

למרות ששני המסמכים נותנים סמכות חוקית לטפל בעיזבון, יש הבדל מרכזי:

  • צו קיום צוואה ניתן למנהלי העיזבון שצוינו בצוואה.
  • אישור מינוי מנהל עיזבון ניתן לקרוב המשפחה הקרוב ביותר, המכונה מנהל העיזבון.

אז בתמצית, אם יש צוואה, מנהלי העיזבון מבקשים צו קיום צוואה. בהיעדר צוואה, מנהל העיזבון מבקש אישור מינוי מנהל עיזבון. שניהם מאפשרים את ניהול העיזבון, אך אישור מינוי מנהל עיזבון כרוך בשלבים נוספים.

אשמח להרחיב או לשנות את הסידור מחדש בהתאם לצורך. בגרסה זו שאפתי לספק פרטים והסברים נוספים.

כמה עולה לקבל צו ירושה באנגליה?

העלות לקבלת צו ירושה באנגליה יכולה להשתנות בהתאם לגודל ומורכבות העיזבון. אגרת בית המשפט להגשת בקשה לצו ירושה עומדת כיום על כ-273 ליש"ט, בנוסף לשכר טרחת עורך דין עבור שירותים מקצועיים בטיפול בבקשה. עלויות נוספות יכולות לכלול הוצאות כגון תרגומים, אפוסטילים, שמאות.

כמה זמן לוקח לקבל צו ירושה?

הפרק הזמן לקבלת צו ירושה באנגליה הוא בדרך כלל 1-3 חודשים, אך יכול לקחת יותר זמן בהתאם למורכבות העיזבון. עיזבון פשוט עם רק חשבון בנק עשוי לקחת רק 4-6 שבועות, בעוד עיזבון גדול עם מספר רכושים ונכסים יכול לקחת 6 חודשים או יותר. שימוש בעורך דין יכול להאיץ את התהליך.

אנו מזמינים את הציבור לפנות אלינו על ידי מילוי טופס הפניה המצ"ב. נודה אם תוכלו לתת פירוט רחב ככל הניתן של הרקע העובדתי והשירות המבוקש. אנו משתדלים להשיב לכל פניה תוך 48 שעות. במידה ולא נוכל לסייע בפניה נשתדל להפנות לגורם מתאים. כל ההתקשרות חסויה על פי דין.

האמפסטד היי סטריט 28ב
NW3 1QA לונדון

המסגר 54, תל אביב
6721421

שמואל הנציב 3,נתניה 4228002

טלפון:

+442081295858

טופס יצירת קשר

    כל ההתקשרות חסויה על פי חוק.