צוואה על פי הדין האנגלי

נוסד בישראל בשנת 1975

צור קשר

שלח דוא"ל

אזרח ישראלי שאינו תושב הממלכה המאוחדת צריך צוואה אנגלית אם יש לו נכסים באנגליה לרבות נכס מקרקעין או השקעות פיננסיות. הצוואה האנגלית תבטיח שרצונותיו לגבי אותם נכסים אנגליים ימומשו עם מותו על פי הוראותיו ובמקביל לכל הליך במדינה אחרת. צוואה אנגלית מכסה נכסים באנגליה בלבד, לכן יש צורך בקיומה של צוואה נפרדת כדי לכסות נכסים בארץ מוצאם. יצוין ויודגש, כי צו קיום צוואה ישראלי אינו תקף באנגליה ויש צורך לפנות לקבלת צו קיום צוואה אצל הרשם לענייני ירושה באנגליה.

משרדנו מונה עורך דין אנגלי דובר עברית המוסמך כסוליסיטור באנגליה. צוואה אנגלית הינה מסמך משפטי מורכב אשר חייב להיערך על פי כללים מסודרים. אם ברשותכם נכסים בממלכה המאוחדת ואינכם תושבי בריטניה, רצוי כי אותו אדם יערוך צוואה אנגלית שתפעל ביום פטירתו באנגליה.

מדוע צריך צוואה אנגלית אם לאדם יש צוואה ישראלית?

צוואה ישראלית וצו קיום צוואה ישראלי אינן תקפות באנגליה כי הן נוצרו ואושרו תחת חוקי ישראלי. עבור נכסים הממוקמים באנגליה, נדרשת צוואה אנגלית שעומדת בדרישות החוק האנגלי. באופן דומה, אישור בית משפט אנגלי נדרש לפני שהיורשים יכולו לבצע פעולות בנכסים אנגלים, ללא קשר לצו הקיום שניתן בארץ.

צו קיום צוואה אנגליה

כאשר הותיר אחריו צוואה אנגלית תקפה, המבצעים של הצוואה יידרשו להגשת בקשה להוכחת הצוואה בבית משפט האנגלי. התהליך יכלול הגשת הצוואה המקורית ותעודת פטירה מתורגמת עם אפוסטיל, יחד עם בקשת מנומקת ותצהיר. בית המשפט ייבדוק את הבקשה ויצהיר על תקפות הצוואה וינפיק צו קיום צוואה שמאשר באופן חוקי את סמכות המבצע לנהל את העזבון בהתאם להוראות הצוואה. לאחר מכן, המבצע יכול למכור ולהעביר נכסים, לשלם חובות ומיסים, ולחלק את הנכסים ליורשים.

משרדנו מטפל בבקשות צו קיום צוואה באנגליה. אנא פנה לקבלת ייעוץ מקדמי.

אנו מזמינים את הציבור לפנות אלינו על ידי מילוי טופס הפניה המצ"ב. נודה אם תוכלו לתת פירוט רחב ככל הניתן של הרקע העובדתי והשירות המבוקש. אנו משתדלים להשיב לכל פניה תוך 48 שעות. במידה ולא נוכל לסייע בפניה נשתדל להפנות לגורם מתאים. כל ההתקשרות חסויה על פי דין.

האמפסטד היי סטריט 28ב
NW3 1QA לונדון

המסגר 54, תל אביב
6721421

שמואל הנציב 3,נתניה 4228002

טלפון:

+442081295858

טופס יצירת קשר

    כל ההתקשרות חסויה על פי חוק.